Izdelkov
Čiščenje cevi kotla Čistilo cevi kotla
Čiščenje kotlovskih cevi Čistilo za bojlerske cevi
Model: KT-302
Cena: 1200-$1500
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -302 |
| Ime | Čiščenje kotlovskih cevi Čistilo za bojlerske cevi |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljivo) |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 44 KG |
| Velikost | 360 * 200 * 175 mm; 620*230*350 mm |
| Paket | Lesen zaboj |
| Veljavni premer cevi | 6.5-200mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Gibljiva gred: 1 kos; Sveder iz zlitine: 2 kosa; Čopič: 10 kosov; Cev za vodo: 20m * 1pc; Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Razdeljeni tip z majhno prostornino 2. Hitrost je brezstopenjsko nastavljiva 3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4. Navor je nastavljiv 5. Izkopajte trde zadušene cevi 6. Ščetkanje z vodnim curkom 7. Nožno stikalo |



Glavne značilnosti:
KT-302 Čistilo za bojlerske cevi
KT -203Čiščenje kotlovskih cevi Čistilo za bojlerske cevije opremljen z rezalnimi glavami iz zlitine, ki lahko zelo dobro očistijo težke zamašene cevi.
KT-203 Čiščenje cevi kotla Čistilo cevi kotla je posebej zasnovano in razvito za reševanje teh težav,primeren za skoraj vse cevi s premerom od 16 do 200 mm, kot so kolena, ravne cevi, S cevi, L cevi itd. Posebej primeren za kotle, kondenzatorje, uparjalnike in toplotne izmenjevalnike v kemičnih obratih, elektrarnah, toplarnah itd.
Moč tehnologije, neomejene inovacije
Zagotavljanje kakovosti
Naše podjetje je opravilo certifikat sistema kakovosti ISO9001 in CE ter ima lasten sistem intelektualne lastnine in pridobilo več kot sto patentov za izume.
2. Dobra storitev
Zagotavljamo brezplačno tehnično poprodajno podporo, če naletite na tehnične težave, se lahko kadar koli obrnete na nas, imamo strokovno osebje za pomoč strankam, ki kadar koli reši vaše dvome na spletu.
3. Cenovna prednost
Podjetje vztraja na poti visoke kakovosti in razumnih cen.
4. Tovarniška trgovina na debelo
Smo integrirano industrijsko in trgovsko podjetje s strokovno ekipo, odličnim osebjem za tehnične raziskave in razvoj, proizvodnim osebjem itd. Naše podjetje se osredotoča na raziskave, razvoj, proizvodnjo, prodajo in servis visoko zmogljive laserske opreme.
Priljubljena oznake: čiščenje cevi kotla čistilec cevi kotla, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje


