Izdelkov

Varčno KT - 302 razcepljeno čistilo za bojlerske cevi
Ste se naveličali boja z umazanimi in zamašenimi bojlerskimi cevmi? Ne iščite več! Naš KT-302 Split Type Boiler Tube Cleaner je tukaj, da spremeni vašo izkušnjo čiščenja cevi. Zasnovan z napredno tehnologijo in uporabniku prijazno zasnovo, je ta čistilnik popolna izbira za široko paleto nalog čiščenja cevi.
Funkcija
opis izdelka
Čistilo za cevi kotla KT-302 lahko očisti bakrene cevi, navadne jeklene cevi, železne cevi, cevi iz nerjavečega jekla in druge materiale cevi. Očisti lahko ravne cevi, kolenčaste cevi, kot so S-upogibne cevi, L-upogibne cevi, navpične cevi, vodoravne cevi itd. Primeren je za čiščenje vodnih stenskih cevi, cevi kotla, cevi izmenjevalnika toplote in drugih cevi.
Prednosti izdelka
Varčevanje z energijo, varstvo okolja
* Razdeljena zasnova
* Kompaktna oblika
* Lahko se čisti v kotlu
Hitrost krtače je brezstopenjska
* Brezstopenjska nastavitev 0-1400 vrt/min
* Zadovoljite potrebe različnih delovnih pogojev
Navor je nastavljiv
* Podaljšajte življenjsko dobo gibljive gredi
* Spremenite način prenosa navora
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT-302 |
| Ime | Čistilo za bojlerske cevi |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljiv) |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (lahko po meri) |
| Teža | 44 KG |
| Velikost | 360 * 200 * 175 mm; 620*230*350 mm |
| Paket | Izvozni standardni paket |
| Veljavni premer cevi | 6,5-200 mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 1 kos Allo sveder: 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1 kos Nožno stikalo: 1 kos |
podrobne slike



pogosta vprašanja
1, Ali gre za kemično čiščenje? O: Ne, 100-odstotno fizično čiščenje, brez škode za kanale.
2, Ali ste proizvajalec ali trgovsko podjetje?
O: Smo proizvajalec. Vse naše izdelke smo razvili sami.
3, koliko časa traja dostava?
O: Pošiljamo isti dan, glede na logistiko lahko običajno doseže svet v 7-14 dneh.
4, Ali nudite garancijo in tehnično podporo?
O: Nudimo 1 letno garancijo, tehnično podporo brez omejenega časa.
5, Ali lahko prilagodimo izdelek?
O: Seveda pozdravljamo projekt po meri, lahko celo razvijemo nove izdelke glede na vaše potrebe.
Priljubljena oznake: ekonomično kt - 302 deljeno čistilo za bojlerske cevi, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje
