Izdelkov
Čistilo za industrijske kotlovne cevi
1.Cena:&4200-4300$
2. Moč: 3000 W
3.Hitrost krtače:0-2800rpm (nastavljivo)
4. Funkcija: Visoka moč za čiščenje zamašenih cevi
5. Dve gredi delujeta skupaj, dvojna učinkovitost
6. Navor je nastavljiv.
Funkcija
KT -206
Stroj za čiščenje industrijskih kotlovskih cevi je uporaben za vse vrste čiščenja cevi. Razpon čiščenja zajema predgrelnik zraka, kondenzatorje, hladilnik plina in toplotne cevi izmenjevalnika ter druge industrijske blokirane cevi.
Proizvodni parameter
| Čistilo za industrijske kotlovne cevi | |
| Napetost | 380V/50Hz |
| Napajanje | 3000W |
| Hitrost krtače | 0-2800rpm (prilagoditev) |
| Teža krmilne enote | 15 KGS |
| Teža glavne enote | 80KG |
| Dimenzija krmilne enote | 450 mm * 320 mm * 260 mm |
| Dimenzija glavne enote | 660 mm * 420 mm * 400 mm |
| Veljavni premer cevi | 6.35-800mm |
| funkcija | Lahko očisti zamašene cevi |
Proizvodne lastnosti





Paket in pošiljanje


Certifikati

Priljubljena oznake: industrijski čistilec kotlovskih cevi, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



