Izdelkov
Oprema za odstranjevanje vodnega kamna iz cevi
Stroj za čiščenje kotlovskih cevi
Model: KT-302
Funkcija
Opis izdelka
KT-Split stroj za odmaševanje kotlovskih cevi je stroj za čiščenje trdega vodnega kamna iz kotla, vodno hlajen stroj za odmaševanje stenskih cevi in oprema za odstranjevanje vodnega kamna iz oblog cevi.
Rešite tri velike probleme
1. Tradicionalni čistilni stroj je prevelik, težko je vstopiti v čiščenje cevi; 2. Moč motorja tradicionalnega čistilnega stroja je premajhna, učinkovitost je prenizka; 3. Tradicionalna čistilna oprema ni močna, čiščenje ni čisto.
Uporabne cevi
Oprema se lahko ukvarja z bakrenimi cevmi, navadnimi jeklenimi cevmi, železnimi cevmi, cevmi iz nerjavečega jekla in drugimi materiali cevovoda, lahko obravnava ravne cevi, ukrivljene cevi, kot so S-bend, L-bend, dvižni vod, vodoravna cev itd. na. Primeren je za vodno hlajeno stensko cev z ukrivljenostjo, vodno hlajeno stensko cev kotla, vodno hlajeno stensko cev kotla s S-kolom, toplotni izmenjevalnik in kotlovsko cev z relativno velikim premerom lupine in cevi.
Prednosti izdelka
Ravna cev, ovinki se lahko obravnavajo, nastavljiv navor: lahko se prilagodi glede na različne navore, tako da igra zaščitno vlogo v gibljivi gredi in s tem podaljša življenjsko dobo gibljive gredi; 0-1400 nastavljiva hitrost: glede na težavnost delovnih pogojev je mogoče prilagoditi stopnjo hitrosti. V normalnih okoliščinah se lahko prilagodi sredini države -
900 vrtljajev na minuto ali več; lahko se ujema z različnimi gibljivimi gredmi: standardna gibljiva gred za zamašitev se lahko spoprime z ravno cevjo, blokirano cevjo, s pomočjo gibljive gredi pištole pa se lahko spopade z ukrivljeno cevjo; deljena zasnova: oprema je lahko skozi jašek nemoten dostop do notranjega čiščenja kotla; opremljen z rezalno glavo iz visokokakovostne zlitine: rezalna glava je izdelana iz rafiniranega jekla iz volframovega karbida in postane trda, zato jo je mogoče preluknjati skozi kamnite opeke, betonske stebre in druge trde snovi.
Specifikacija
| KT-302 MODEL | |
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -302 |
| Ime | Čistilo za bojlerske cevi |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljivo) |
| Gibljiva gred | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 44 KG |
| Velikost | 360*200*175 mm; 620*230*350 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Veljavni premer cevi | 6.5-200mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 1 kos Allo sveder: 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1pc Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Razdeljeni tip z majhno prostornino 2. Hitrost je brezstopenjsko nastavljiva 3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4. Navor je nastavljiv 5. Izkopajte trde zadušene cevi 6. Ščetkanje z vodnim curkom 7. Nožno stikalo |
Priljubljena oznake: oprema za odstranjevanje vodnega kamna iz cevi, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



