Izdelkov
Stroj za čiščenje AC kanalov
1. Uporablja se za čiščenje kanalov klimatske naprave
2. čiščenje z močjo 200W
3. hitrost 0-1000rpm nastavljiva
4. velja za kanale 50-600 mm
5. Možnost čistilnih ščetk 100/200/300/400/500/600 mm
6. jašek 22m/40m ali po meri
7. zasnova prenosnega vozička
8. Cena: 1100-1600 $
Funkcija
KT-928 AC stroj za čiščenje kanalov
prednosti:
1. 22m super dolga mehka jaška, ki jo je mogoče prilagoditi tako, da se razširi do 40m, za čiščenje zelo dolgih kanalov
2. Fleksibilna gred je fleksibilna in lahko prehaja skozi upogibne kanale.
3. 50-600mm kanale je mogoče očistiti, nudimo ščetke s premerom 200-600mm po vaših zahtevah
4. Zasnova vozička, enostavna za prenos delovnega mesta
5. Zasnova daljinskega upravljalnika, priročna za enkratno delovanje

Zakaj bi morali očistiti kanale klimatske naprave?
Za optimalno kakovost zraka in delovanje sistema je skladnost s postopki pregleda in čiščenja cevi ključnega pomena.
Prepričanje, da je vaš sistem HVAC čist, je eden najboljših načinov za izboljšanje učinkovitosti sistema in kakovosti zraka v zaprtih prostorih. Naš stroj za čiščenje kanalov bo zagotovil bolj sanitarno in udobno okolje za vašo poslovno stavbo. Napredne metode čiščenja odstranijo umazanijo, prah, vlakna, plesen, plesen, glive ali bakterije, ki se lahko razširijo na območje servisiranja sistema.
Seznam pakiranja:
| Glavna enota | 1 kos |
| cev | 22m*1 kos ali po meri |
| Čopič | 200/300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Pogosta vprašanja:
V1: Ali ste proizvajalec strojev ali trgovsko podjetje?
A1: Smo zanesljiv proizvajalec strojev in vam lahko zagotovimo najboljšo storitev. Naše stroje je mogoče prilagoditi glede na zahteve strank. Dobrodošli, da obiščete našo tovarno!
V2: Ali imate videoposnetek za priročnik ali delovanje, da bi izvedeli več o stroju?
A2: Da, imamo video vadnice za uporabo stroja, naši tehniki pa bodo kadar koli odgovorili na vaša vprašanja na spletu
V3: Ali nudite garancijo?
A3: Nudimo 1-letno garancijo, tehnično podporo brez časovne omejitve.
| Ime izdelka | Stroj za čiščenje AC kanalov |
| Model št. | KT-928 |
| Moč | 200w |
| Napetost | Možnost 220-240v/110v/120v |
| Frekvenca | 50 Hz/60 Hz |
| Hitrost ščetke | 0-1000rps brezstopenjsko nastavljivo |
| cev | 22m ali dolžina po meri |
| Veljavno območje kanalov | 50-600 mm |
| Teža glavne enote | 35 kg |
Priljubljena oznake: ac duct clean machine, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



