Izdelkov
Robot za čiščenje AC kanalov
1. velja za AC kanale 250-800 mm
2. hitrost teka robota 0.3m/s
3. čiščenje z 2800W velike moči
4. hitrost ščetke 500 vrt./min
5.Zmogljivost sesanja 1180CFM (2000m³/h)
6. jašek 15m
7. HD kamera in video shramba
8. Cena: 4500-3800 $
Funkcija
KT-976 AC robot za čiščenje kanalov
prednosti:
1. Robot, opremljen z dvižno roko, lahko robot očisti prah s stene kanalov v vseh pogledih.
2. Robot teče v kanalu pri 0.3m/s, zgornji in spodnji del robota sta opremljena s sesalnim dovodom, sesanje doseže 2000m³/h
3. 300 mm/400 mm/500 mm/600 mm in prilagojene velikosti ščetk je mogoče zagotoviti za čiste kanale različnih velikosti, ki izpolnjujejo potrebe čiščenja različnih krajev.
4. Doseg jaška 15 m, lahko očisti dolge kanale, prihrani vaš čas.
5. Na robotu je AHD kamera visoke{1}}ločljivosti s 4 svetlimi LED diodami, ki lahko v realnem času jasno prikaže situacijo v kanalih, videoposnetek pa je mogoče shraniti za primerjavo učinka pred in po čiščenju.

Zakaj bi morali čistitiAC kanali?
Študije so pokazale, da lahko prah v običajnih družinah proizvede skoraj štirideset funtov vsako leto, nakupovalna središča, tovarne, bolnišnice in druga mesta agregacije prahu bodo le še več, prezračevalni kanali so lahko prah, cvetni prah, mrtve žuželke ali druge onesnažene naplavine, če je voda, se bo povečala možnost rasti mikrobov (kot je plesen) in rast spor se lahko sprosti v prostor življenja. Po izbruhu COVID-19 ljudje več pozornosti posvečajo čistoči prezračevalnih cevi, saj bodo nalezljive bakterije krožile po vseh prostorih s pomočjo prezračevalnih sistemov s kroženjem vetra. Nečisti zračni kanali pomenijo, da bo večina onesnaževal še naprej krožila v zraku, kar predstavlja veliko nevarnost za zdravje ljudi.
Seznam pakiranja:
| Glavna enota | 1 kos |
| Robot | 1 kos |
| cev | 15 m * 1 kos |
| Čopič | 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost ali velikost po meri |
Pogosta vprašanja:
V1: Kako namestiti ta stroj po prispetju?
A1: Poslali vam bomo video vadnice delovanja. Če imate kakršna koli vprašanja v zvezi z obratovanjem, nas lahko kadar koli kontaktirate, profesionalni tehniki pa vam bodo odgovorili na spletu.
V2: Ali je mogoče shraniti video, ki ga zazna kamera naprave?
A2: Lahko se shrani. Na plošči stroja sta dva USB vhoda, ki ju lahko vstavite v porazdeljeno miško oziroma USB bliskovni pogon, kar je priročno za primerjavo učinka pred in po čiščenju.
V3: Kako izbrati najprimernejši stroj?
A3: Prosimo, dajte nasvet glede velikosti in dolžine kanala, za vas bomo priporočili najboljši stroj, ščetke in gred.
| Ime izdelka | Robot za čiščenje AC kanalov |
| Model št. | KT-976 |
| Moč | 2800w |
| Napetost | Možnost 220-240v/110v/120v |
| Frekvenca | 50 Hz/60 Hz |
| Hitrost ščetke | Brezstopenjsko nastavljivo 500 vrt / min |
| cev | 15m |
| Veljavno območje kanalov | 250-800 mm |
| Sposobnost sesanja | 1180 CFM (2000 m³/h) |
| Kamera | HD |
| Hitrost teka robota | 0.3m/s |
Priljubljena oznake: robot za čiščenje AC kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



