Izdelkov
Napredni stroj za čiščenje zračnih kanalov Kt-976 s HD kamerami in ultra-sesalnimi sesalniki
Opis izdelka KT-976 robot za čiščenje kanalov je enota vse v enem s ščetkanjem, sesalniki in kamerami. Opremljen je z vakuumom na zgornjem in spodnjem delu robota. Kamera je 10-palčni zaslon z visoko ločljivostjo, ki zagotavlja, da ni čiščenja mrtvih kotov. Z močnimi LED-lučmi lahko vidite kanale ...
Funkcija
Opis izdelka
Robot za čiščenje kanalov KT-976 je enota vse v enem s ščetkanjem, sesalniki in kamerami.
Opremljen je z vakuumom na zgornjem in spodnjem delu robota.
Kamera je 10-palčni zaslon z visoko ločljivostjo, ki zagotavlja, da ni čiščenja mrtvih kotov.
Z močnimi LED lučmi lahko jasno vidite kanale med čiščenjem.
Z visoko močjo 2800 W lahko očisti 250-800 mm zračne kanale.
Prednosti
Zmogljivost vakuuma 2000m3/h. 2 kameri
2 vakuuma, dvosmerni vakuum
2 vakuuma delujeta hkrati
Dvosmerni vakuum naredi vaše kanale čistejše
2 krtači hkrati čistita
Robotska krtača in spodnja tračna krtača čistita hkrati
Brez čiščenja mrtvih kotov
HD zaslon
Močne LED luči za osvetlitev vsakega kotička v kanalih
Kamera za nočno gledanje visoke ločljivosti 1080P
Visoka moč 2800 W
Velik motor iz čistega bakra, hitrejši in močnejši vakuum
Močna motorna moč, lahko pleza in čez ovire
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -976 |
| Ime | Robot za čiščenje kanalov s sesalniki in kamerami |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 500 vrt./min |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | Z 2 kamerama za spremljanje |
| Cev | 50 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Veljavno območje velikosti kanala | 250-800 mm |
| Teža za robota | 11 kg |
| Teža glavne enote | 43 kg |
| Velikost za robota | 650*310*160 mm |
| Velikost za glavno enoto | 480*500*700 mm |
| Paket | Izvozni standardni paket |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Cev: 15m*1pc; Kabel: 15*1pc; Robot: 1 kos; Krtača: 400 mm, 2 kompleta |
Podrobne slike



Informacije o tovarni
Podjetje Anhui Kuaitong, ustanovljeno leta 2009, je specializirano za načrtovanje, proizvodnjo in prodajo strojev za čiščenje zračnih kanalov, čistilnih strojev za kuhinjske izpušne pline, čistilnih strojev za cevi, čistilnih naprav za bojlerske cevi, čistilnih naprav za toplotne izmenjevalnike cevi, dodatkov in drugih industrijskih strojev za čiščenje cevi več kot desetletje in vzdrževanje da bi ves čas izpolnjevali zahteve strank.
Naša stranka vključuje in ni omejena na podjetja za vzdrževanje zgradb in naprav, ogrevalne sisteme, prezračevalne sisteme, centralne klimatske naprave, kemično industrijo, petrokemično industrijo, elektrarne, proizvodna podjetja, živilsko predelovalno industrijo, transportni in distribucijski sistem, papirno industrijo, ladijsko industrijo, pomorska industrija itd.
Anhui Kuaitong se zavzema za razvoj domačega in tujih trgov, izdelke izvaža v 58 držav in regij na svetu. Izdelki so CE certificirani in so pridobili stalno priznanje in pohvale naših strank.

Sejmi

pogosta vprašanja
V: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo profesionalni proizvajalec, vsi naši stroji so zasnovani in izdelani v lastni delavnici. Z našimi izdelki trgujemo neposredno s strankami.
V: Ali lahko naredite OEM?
O: Da, OEM je sprejemljiv.
V: Koliko različnih vrst izdelkov proizvaja vaše podjetje?
O: Zdaj v glavnem proizvajamo vrste strojev za čiščenje zračnih kanalov, čistilnih strojev za kuhinjske izpušne pline, čistilnikov cevi itd.
V: Kdaj lahko dobim ceno?
O: Ponavadi ponudbo ponudimo v 8 urah po tem, ko prejmemo vaše povpraševanje.
V: Kakšna je vaša MOQ?
O: Nimamo MOQ, ker smo tovarna in je večina strojev na voljo na zalogi.
V: Kako dolgo traja vaš čas dostave?
O: Splošni dobavni rok je 3-15 dni po prejemu potrditve naročila. Drugič, če imamo blago na zalogi, bo trajalo samo 1-2 dni.
V: Kakšen je vaš plačilni rok?
O: TT, kreditna kartica, western union, Paypal itd.
V: Kateri certifikat imate?
A: CE.
V: Kaj je tvoj term dostave?
O: Ponujamo EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd.
V: Kateri način pošiljanja lahko zagotovite?
O: Zagotovimo lahko pošiljanje po morju, zraku in ekspresno.
V: Kakšne so vaše poprodajne storitve?
O: Naše garancijsko obdobje za kakovost je eno leto.
Priljubljena oznake: napredni stroj za čiščenje zračnih kanalov kt-976 s HD kamerami in ultra-sesalnimi vakuumi, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje

