Izdelkov
Funkcija
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT-988 |
| Ime | Robot za pregled zračnih kanalov |
| Napetost | 220-240V |
| Moč | 200W |
| Kabel | 20m |
| UV luči | 18W |
| Kamera | Da |
| Velikost omare | 480 * 350 * 220 mm |
| Velikost robota | 225 * 280 * 103 mm |
| Paket | Izvozi standardni paket |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota 1 kos Inšpekcijski robot 1 kos |
| Prednosti | 1. HD kamera 2. LED luč 3. zaslon HD 4. Zbiranje in pregled prahu 5. Robotsko roko lahko prosto dvignete 6. Daljinski upravljalnik 7. UV luči za razkuževanje |
Fotografija izdelka

Prednosti robota za pregled zračnih kanalov
1. Petosno gibanje robotske roke. Roka za nadzor zračnega kanala sprejme dva načina, eden je osnovni način, drugi pa napredni način; Osnovni način enoosnega gibanja, napredni način petosnega gibanja (premikanje v koordinatnem sistemu).
2. Za natančnejšo in prilagodljivejšo uporabo je sprejet algoritem DH-modela.
3. Največja odprtina kremplja robota za pregled zračnega kanala je 170 mm, ki se lahko vrti v aksialni smeri 180 stopinj.
4. 165-stopinjska širokokotna HD kamera, 360-stopinjska brez nadzora mrtvih kotov.
5. Robot za pregled zračnih kanalov je opremljen z LED reflektorji z močno osvetlitvijo.
6. Nadzorna omara je opremljena z velikim 9-palčnim zaslonom HD z visokimi pikami in video je jasno viden.
7. Sprejet je industrijski servo motor z natančnim kotom in natančnim premikanjem (dva načina: eden je preobremenitev in izklop ter se lahko uporablja po ponovnem vklopu; druga vrsta samodejnega razkladanja preobremenitve.
8. Prenosna podatkovna linija, zasnova vozička, podatkovna črta, ki lebdi na vozičku, je na splošno lepa in radodarna, voziček lahko potiska in vleče, priročen prevoz, palica vozička je zložljiva, enostavna za prevoz.
9. Nadzorna omara ima prenosno zasnovo, ki jo je enostavno prenašati. Celotna omara je zasnovana z zgoščevanjem.
Pogosta vprašanja
V: Ali imate potrdilo?
O: Da, vsi naši stroji imajo CE certifikat.
V: Kakšna je vaša poštna storitev?
O: Nudimo storitve pomorske, zračne in hitre pošiljke.
V: Kakšna je vaša dobava?
O: Naš običajni rok dobave je FOB Shanghai. Sprejemamo tudi EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd. Ponudili vam bomo stroške pošiljanja in lahko izberete tistega, ki je za vas najprimernejši in najučinkovitejši.
Priljubljena oznake: robot za pregled zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje

