Izdelkov
Oprema za čiščenje odcepnih kanalov
Stroj za čiščenje odcepnih kanalov centralne klimatske naprave s gibljivo gredjo
Model: KT-836-A
Funkcija
Predstavitev izdelka
KT-836-A je stroj za čiščenje razvejanih kanalov centralne klimatske naprave s fleksibilno gredjo, z več funkcijami, brezplačno obdelavo po meri.
Princip čiščenja
KT-836-Oprema za čiščenje odcepnih kanalov uporablja ročno električno gibljivo gred za pogon krtače za suho čiščenje prezračevalne cevi. Električna krtača z veliko hitrostjo povleče notranjo steno zračne cevi, da odlušči prah s stene cevi, dvignjeni prah pa se vsesa v filtrirno enoto naprave za zbiranje prahu v glavnem motorju s sesalno odprtino za prah na sprednji strani gibljive gredi, da dosežete namen čiščenja zračne cevi.
Primeren cevovod
KT-836-A lahko očisti večino zračnih cevi na trgu, vključno z majhnimi cevmi, okroglimi cevmi, kvadratnimi cevmi, vodoravnimi cevmi, navpičnimi cevmi itd. Čistilni premer cevi 100-500mm premer prahu za čiščenje cevi.
Prednost izdelka
1,2800 W visoko zmogljiv motor. Krtača s prilagodljivo gredjo je opremljena z močnim motorjem, ki lahko učinkovito zrahlja prah vetrne cevi, hitro absorbira prah in močno sesanje gre globoko v cev.
2. Zasnova sesalnika z dvojnim sesanjem. Dva ventilatorja podtlaka sesalnika delujeta istočasno, povečata količino zraka, izboljšata učinkovitost, močno delo, hitro, čistejše.
3. Trije načini delovanja. Naprava ima tri načine upravljanja: ročno/daljinsko/samodejno. Ročni način nastavi in nadzira nadzorna plošča gostiteljskega stroja. Način daljinskega upravljanja z daljinskim upravljalnikom s krtačo s prožno gredjo; Samodejni način nastavi krtača s prožno gredjo za čisto vrtenje naprej in nazaj.
4.10.1 "HD zaslon. Gostitelj je opremljen z 10,1-palčnim HD zaslonom, ki lahko v realnem času prenaša kakovost slike brez izgub, reši problem čiščenja zaslona zračnega kanala v težkem okolju (temno, poševno, neravno), inteligentno zmanjšanje hrupa , učinkovito zmanjša šum slike, slika pa je bolj jasna in resnična.
Scenarij uporabe
Dovodna cev, cev za mlin, prezračevalna cev, bolnišnica, šola, hotel/gostišče itd.
Specifikacija
| KT-836 S KAMERO | |
| Tehnični list | |
| Model št. | KT-836 S KAMERO |
| Ime | Stroj za čiščenje in sesanje kanalov s kamero |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | 1080P, 10-palčni zaslon |
| Cev | 50 mm * 15 m (40 mm je mogoče prilagoditi) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Razpon sesalnih kanalov | 100-500 mm |
| Teža | 43,5 kg |
| Velikost | 460*402*700 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam |
Glavna enota: 1 kos |
Fotografija izdelka



Priljubljena oznake: oprema za čiščenje odcepnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje




