Izdelkov
Čistilec kanalov Stroj za čiščenje zračnih kanalov
Oprema in orodja za čiščenje zračnih kanalov
Kamera za opcijo
Cena: 2600-$2700
Funkcija
Stroj za čiščenje zračnih kanalov za čiščenje kanalov je čistilna naprava, zasnovana za čiščenje sistema HVAC (ogrevanje, prezračevanje in klimatizacija) v domovih, pisarnah in poslovnih zgradbah. Stroj uporablja močno sesanje in mehansko mešanje za odstranjevanje nabranega prahu, ostankov in onesnaževalcev iz cevovoda.
Stroji za čiščenje zračnih kanalov so opremljeni z različnimi nastavki in orodji za učinkovito čiščenje vseh delov HVAC sistema, vključno s kanali, zračniki in registri.
Uporaba:
1. Enostaven za premikanje in upravljanje, prenosen.
2. Stroj za čiščenje zračnih kanalov je odlično orodje za čiščenje zračnih kanalov in HVAC.
3. Sesalnik s sesalno sposobnostjo.
4. Stroj s gibljivo gredjo za stroj za čiščenje kanalov (hitrost krtače je 0-1400rpm)
5. Dolžina gibljive gredi: 15 metrov (lahko se prilagodi)
6. Velikosti čopiča: 300/400/500/600 mm za standard (velikost čopiča je mogoče prilagoditi)
Specifikacija
| Tehnični list | |
| model št. | KT -836 |
| Ime | Čistilec kanalov Stroj za čiščenje zračnih kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD zaslon |
| Cev | 50 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Svetloba | LED žaromet |
| Veljavni kanal | Navpično, vodoravno, okroglo, pravokotno |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Razpon sesalnih kanalov | 100-500 mm |
| Utež | 45 kg |
| Velikost glavne enote | 460*402*762 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 15m*1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Metode čiščenja zračnih kanalov so različne, vendar so združenja, kot je Anhui Kuaitong, vzpostavila nekaj zelo potrebnih standardov. Na splošno sistemi HVAC podjetij za čiščenje kanalov čistijo v štirih korakih:
- Dostop do sistema
- Razrahljanje kontaminantov
- Zbiranje odpadkov
Saniranje cevovoda
Teža sesalnika: 45 kg;
Delovna napetost: 220V/110V
Moč sesalnika: 2,4kw(15A)
Moč stroja z gibljivo gredjo: 400w(5A)
Hitrost je nastavljiva, znaša do 1400rpm
Količina zraka v sesalniku: 2000M3/H
Območje delovanja: gibljiva gred 15 metrov.
Vrste zračnih kanalov za čiščenje: vakuumsko čiščenje
Velikost zračnih kanalov za čiščenje: od 50 mm do 800 mm.
Fotografija izdelka



pogosta vprašanja
V1: Ali lahko kupim vzorce pri naročanju?
O: Da. Kontaktirajte nas.
V2: Kakšen je vaš dobavni rok?
O: Odvisno je od količine naročila in sezone, ko oddate naročilo. Običajno lahko majhne količine pošljemo v 3-7 dneh.
V3: Kakšen je vaš plačilni rok?
O: T/T, Western Union, L/C in Paypal. To se da pogajati.
V 4: Kakšen je način pošiljanja?
O: Pošilja se lahko po morju, zraku ali ekspresno (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX itd.).
Priljubljena oznake: čistilec kanalov stroj za čiščenje zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



