Izdelkov
Čistilo za prezračevalne kanale s gibko gredjo
Stroj za čiščenje zračnih kanalov in kanalov HVAC s gibljivo gredjo
Model: KT-926
Cena: 900-$1000
Funkcija
Atribut izdelka
KT-926 Flexible Shaft Ventilation Duct Cleaner je prenosni stroj za čiščenje prezračevalnih cevi s gibljivo gredjo, ki je sestavljen iz treh delov: pogonskega gostitelja, gibljive gredi in glave ščetke. Čeprav glavni del ni velik, lahko oprema učinkovito odstrani prah in vodni kamen za čiščenje velikih cevi. Moč motorja je velika in lahko doseže čiščenje do 30 metrov dolge razdalje. Čistilna krtača opreme je izdelana iz najlonskega materiala, ščetine pa so goste in skoraj sferične, kar je mogoče temeljito očistiti brez mrtvih kotov in brez kakršnega koli poškodbe cevovoda.
Potreba po čiščenju prahu v cevi
Z različnimi delovnimi pogoji in spreminjanjem delovnih pogojev se količina odvrženega prahu v cevovod še naprej povečuje, kar bo močno vplivalo na optimalno delovanje sistema. Velika količina prahu, ki se kopiči v cevovodu, bo povzročila vrsto težav v sistemu, kot so zmanjšanje učinkovitosti opreme, slabo delovno okolje, eksplozije prahu itd., kar resno ogroža proizvodnjo in varnost ljudi.
Slika izdelka



O nas
Kuantong Pipe Cleaning Technology Co., Ltd. je specializirano za zagotavljanje strankam opreme za čiščenje cevi, sredstev za čiščenje cevi, storitev čiščenja cevi, usposabljanja za čiščenje cevi za splošne rešitve za čiščenje cevi, je zagotoviti ponudnike storitev za industrijsko čiščenje cevi na enem mestu.



naše storitve
1. Garancija: eno leto za glavni stroj, razen zlahka obrabljivih delov. V tem obdobju bomo v primeru poškodbe ali okvare brezplačno popravili in zamenjali rezervne dele, medtem ko mora kupec nositi čezmorski tovor.
2. Rezervni deli: Vse leto nudimo rezervne dele po nabavni ceni za naše nekdanje stranke.
3. Delovanje in vzdrževanje: Ponudili vam bomo podroben priročnik za uporabo, ki bo zagotovil popolno uporabo.
4. Spletna storitev: Na vaše vprašanje bomo odgovorili v 24 urah med delovnimi dnevi, 48 urah med prazniki.
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -926 |
| Ime | Stroj za čiščenje kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 550W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Cev | 16 mm * 15 m (lahko prilagodite) |
| Veljavno območje kanalov | 50-800 mm |
| Trenutno | 7A |
| Utež | 35 kg |
| Velikost | 440*240*320 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Priljubljena oznake: čistilec prezračevalnih kanalov s gibljivo gredjo, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



