Izdelkov

KT 836A kompaktni električni robotski sistem za čiščenje kanalov HVAC
Opis izdelkov Predstavljamo stroj za čiščenje kanalov KT-836A, vrhunec tehnologije čiščenja, zasnovan za industrije, ki iščejo učinkovito in temeljito čiščenje zračnih kanalov. Ne glede na to, ali gre za hotele, trgovine z oblačili, trgovine z gradbenim materialom ali katero koli drugo industrijo, KT-836A ponuja...
Funkcija
Opis izdelkov
Specifikacija
| Atribut | Opis |
|---|---|
| Uporabne panoge | Hoteli, trgovine z oblačili, trgovine z gradbenim materialom, proizvodni obrat, delavnice za popravilo strojev, tovarna hrane in pijače, kmetije, restavracija, domača uporaba, maloprodaja, trgovina s hrano, tiskarne, gradbena dela, energija in rudarstvo, trgovine s hrano in pijačo, drugo, oglaševalsko podjetje |
| Teža (KG) | 45 |
| Lokacija razstavnega prostora | Noben |
| Video odhodni-pregled | Zagotovljeno |
| Poročilo o preskusu strojev | Zagotovljeno |
| Vrsta trženja | Vroči izdelek 2023 |
| Garancija za osnovne komponente | 1 leto |
| Jedrne komponente | PLC, motor, ležaj, menjalnik, motor, tlačna posoda, zobnik |
| Kraj izvora | Anhui, Kitajska |
| Garancija | 1 leto |
| Vrsta stroja | drugo |
| Pogoj | Novo |
| Blagovna znamka | KUAITONG/OEM |
| Gorivo | Električni |
| Uporaba | Ščetkanje/sesanje/fotoaparat |
| Postopek čiščenja | Čiščenje |
| Vrsta čiščenja | VISOKOTLAČNI ČISTILNIK |
| Material | Kovina / tuljava |
| Moč | 2800W |
| Dimenzija (D*Š*V) | 460*402*762 MM |
| Ime izdelka | Stroj za čiščenje kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Model | KT-836A |
| Dimenzija glavne enote | 450 mm * 310 mm * 200 mm |
| Kamera | Kamera 1080P |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 MM |
| Hitrost | 0-1400rpm nastavljiv |
| Vakuumska sposobnost | 2000m³/h |
| Aplikacijski kanal | Okroglo/pravokotno/navpično/vodoravno |
Predstavljajte si enega samega tehnika, ki pripelje skromen letalski-kovček v visoko-strojno sobo, zaskoči pokrov in namesti robota, ki očisti vse konture prezračevalnih kanalov-okrogle, pravokotne, navpične ali vodoravne-brez lestev, dodatne posadke ali enega samega decibela nad hrupom iz okolja. Kompaktni električni robot HVAC za čiščenje kanalov KT 836A naredi ta prizor vsakodnevno resničnost.
V svojem jedru je električni pogon brez{0}}emisij, ki zagotavlja brezstopenjske hitrosti ščetk od nežnih 200 vrtljajev na minuto za občutljiva steklena vlakna do agresivnih 1 400 vrtljajev na minuto za pečene-na karbonu, pri čemer agresivnost prilagaja vsakemu edinstvenemu profilu kanala. Industrijski-ležaji in zatesnjeni bakreni-motor se znebijo jedkih detergentov in vsakodnevnih udarcev, medtem ko kompaktne dimenzije 460 × 402 × 762 mm drsijo skozi standardna vrata in se vozijo z dvigali brez posebnih dovoljenj.
Vgrajeni nadzorni modul shranjuje več profilov čiščenja, tako da operaterji z enim dotikom preklopijo z lahkega brisanja prahu v hotelih na težke komercialne odstranjevanje vodnega kamna. Polno{1}}barvna brezžična tablica pretaka posnetke v živo iz LED-osvetljene kamere in temne votline spremeni v svetel delovni prostor, kjer lahko tehniki v realnem času opazijo kolonije plesni, razpoke izolacije ali gnezda škodljivcev.
Ko se cikel zaključi, se okvir zloži ravno, krtače se shranijo v barvno-kodirane reže in celoten komplet zdrsne nazaj v en sam izvozni-kovček-s čimer se delovno-intenzivna sanacija kanalov spremeni v donosno storitev,-ki ohranja zdrav zrak v zaprtih prostorih, nizko tveganje požara in prostor menedžerji nasmejani.
]
Priljubljena oznake: kt 836a kompaktni električni robotski sistem za čiščenje kanalov HVAC, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje
