Izdelkov
Oprema za čiščenje prezračevalnih kanalov
oprema za čiščenje prezračevalnih kanalov
Model: KT-836
Funkcija: ščetkanje, sesanje in kamera
Cena: 2500-$2700
Funkcija
Oprema za čiščenje prezračevalnih kanalov se uporablja predvsem za čiščenje zračnih kanalov v komercialnih in stanovanjskih prostorih.
Specifikacija
| Tehnični list | |
| model št. | KT -836 |
| Ime | oprema za čiščenje prezračevalnih kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD zaslon |
| Cev | 50 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Svetloba | LED žaromet |
| Veljavni kanal | Navpično, vodoravno, okroglo, pravokotno |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Razpon sesalnih kanalov | 100-500 mm |
| Utež | 45 kg |
| Velikost glavne enote | 460*402*762 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 15m*1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Prednost izdelka:
Fotografija izdelka



pogosta vprašanja
1: Ste tovarna ali samo podjetje?
Smo proizvajalec z delavnicami za proizvodnjo izdelkov, kot so kabelske verige, zaščitni ščit, pokrovi meha, ki pomagajo zaščititi vaše stroje.
2: Zakaj lahko izberemo vas?
1) Strokovno-- V tej panogi delamo že več kot 20 let, naše izdelke so testirale brezskrbne stranke.
2) Relialbe -- Smo prava tovarna, sledimo načelu zmagamo.
3) Konkurenčnost -- Vsi izdelki so narejeni v naši tovarni, kratke povezave do transakcije vam bodo prihranile denar.
3: Kaj pa stroški pošiljanja?
Če vaše blago ni veliko, lahko dostavo opravimo s hitrim ali letalskim prevozom, če je vaše blago veliko, vam bomo ponudili različne trgovinske izraze po vaši izbiri.
4: Kaj pa cena?
Končna ponudba je v skladu s prejetim popolnim opisom želenega izdelka, velikostjo, materialom, količino itd.
5: Kaj pa čas vzorca? Kaj pa plačilo?
Čas vzorčenja 1-7 dni po prejetem plačilu je odvisen od različnih modelov, ki jih izberete.
T/T, lahko sprejmemo prilagodljivo plačilo z West Union, Paypal, kreditno kartico itd.
Priljubljena oznake: oprema za čiščenje prezračevalnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



