Izdelkov
Stroj za čiščenje izpušnih mas
1. Uporablja se za čiščenje kuhinjskih izpušnih plinov
2. hitrost 0-1400rps nastavljiva
3. velja za kanale 100-800 mm
4. čiščenje z 1500W velike moči
5. jašek 15m-30m.
6. vakuumska črpalka podpira vbrizgavanje tople vode in sredstva
7. prenosno univerzalno kolo
8. Cena: 2350-2600 $
Funkcija
Zakaj izbrati naš stroj za čiščenje kuhinjskih izpušnih mas?
Splošno čiščenje kuhinje zahteva ročno odstranjevanje oljnih madežev ali strojno čiščenje oljnih madežev, vendar je težko učinkovito in temeljito očistiti oljne madeže. Vendar pa se lahko naš stroj 8001 uporablja z 8050, opremljen s profesionalno povezovalno cevjo za povezavo 8050 z 8001, bogata pena vstopi v jašek 8001 s povezovalno cevjo, teče do krtače skozi gred. Visokohitrostna vrtljiva krtača deluje skupaj z brizgano peno, nato pa uporabite našo priloženo samosesalno črpalko za prenos vroče vode v glavo ščetke, da sperete peno in olje v cevovodu, in cevovod bo očiščen.
Prednost:
1. 8050 je mogoče poškropiti z veliko pene z zelo malo sredstvi. Pena se lahko prilepi na celotno notranjo steno, v celoti pride v stik z oljem in jih raztopi.
2. 1500w močan motor zagotavlja hitrost ščetke 1400 vrt/min, krtačo se lahko vrti naprej in nazaj, čisto brez mrtvega kota.
3. Uporablja se kot komplet, lahko se razprši med ščetkanjem, dvojna učinkovitost.
4. Enostaven za upravljanje, vsak stroj je opremljen z nožnim stikalom, univerzalnim kolesom na dnu

Pogosta vprašanja:
V1: Ali ste proizvajalec strojev ali trgovsko podjetje?
A1: Smo zanesljiv proizvajalec strojev in vam lahko zagotovimo najboljšo storitev. Naše stroje je mogoče prilagoditi glede na zahteve strank. Dobrodošli, da obiščete našo tovarno!
V2: Ali imate videoposnetek za priročnik ali delovanje, da bi izvedeli več o stroju?
A2: Da, imamo video vadnice za uporabo stroja, naši tehniki pa bodo kadar koli odgovorili na vaša vprašanja na spletu
V3: Ali nudite garancijo?
A3: Nudimo 1-letno garancijo, tehnično podporo brez časovne omejitve.
V4: Ali se lahko stroj uporablja samo z vodovodnimi cevmi?
A4: Naš stroj je opremljen s samosesalno črpalko, ki lahko sesa hladno vodo, vročo vodo in farmacevtske izdelke ter izbere ustrezen način čiščenja glede na stopnjo onesnaženosti olja
| Ime izdelka | Čistilo za kuhinjske izpušne cevi |
| Model št. | KT-8001 |
| Moč | 1500w |
| Napetost | Možnost 220-240v/110v/120v |
| Frekvenca | 50 Hz/60 Hz |
| Hitrost ščetke | 0-1400rps brezstopenjsko nastavljivo |
| cev | 22 mm * 15 mm (lahko prilagodite) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Utež | 93 kg |
| Velikost | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos Čopič: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost Sesalna črpalka: 1 kos Vodna cev: 20m*1kom |
| Ime izdelka | Stroj za generator pene |
| Model št. | KT-8050 |
| Moč | 1500w |
| Napetost | Možnost 220-240v/110v/120v |
| Frekvenca | 50 Hz/60 Hz |
| Pritisk | 0.15-0.25mpa |
| Trenutni | 5A |
| Nadzor tlaka | Samodejno |
| Utež | 30 kg |
| Velikost | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos |
Priljubljena oznake: stroj za čiščenje izpušnih mas, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



