Izdelkov
Čiščenje kuhinjskih kanalov Oprema za čiščenje maščob
Model: KT-8001
Cena: 2300-$2400
Funkcija
Oprema za čiščenje maščobe za čiščenje kuhinjskih kanalov se uporablja predvsem za čiščenje kuhinjskih kanalov za maščobo. Široko se uporablja za čiščenje okroglih kanalov, pravokotnih kanalov, vodoravnih in navpičnih kanalov. Zlasti za ozke maščobne kanale, ki jih ni mogoče očistiti ročno, je naša oprema za čiščenje maščob za čiščenje kuhinjskih kanalov najboljša možnost.
Smo proizvajalec, zato imamo najcenejše cene z najboljšimi storitvami za opremo za čiščenje maščobe KT 8001 za čiščenje kuhinjskih kanalov.
Glavne značilnosti:
1. Zagotovite čiščenje z vročo/hladno vodo
2. Zagotovite čiščenje s kemikalijami/sredstvi
3. Zagotovite čiščenje s peno, ko ga povežete z našim generatorjem pene KT-8050
4. Priskrbite najlonsko krtačo in krtačo iz jeklene žice
5. 100-800mm krtače za vašo možnost čiščenja 100-800mm kuhinjskih kanalov
6. 0-1400nastavljiva hitrost vrtljajev ščetke
Specifikacija
Tehnični list | |
| Model št. | KT -8001 |
| Ime | Stroj za čiščenje kuhinjskih izpušnih kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Trenutno | 5A |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Cev | 22 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Utež | 93 kg |
| Velikost | 1000*580*1000 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost Sesalna črpalka: 1 kos Cev za vodo: 20m*1pc |
Fotografija izdelka


pogosta vprašanja
V1: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo proizvajalec.
V2: Kaj pa MOQ?
O: Naša MOQ je 1PC.
V3: Ali vaše podjetje ponuja storitev OEM?
O: OEM in ODM sta v redu.
V4: Kaj pa garancija?
A: 1 leto.
V5: Kakšen popust za vaše izdelke?
O: Kot proizvajalec ponujamo najugodnejšo ceno. Večja količina, cena bo nižja.
V6: Kakšen je čas dostave?
O: 3-7 delovnih dni po plačilu.
Priljubljena oznake: čiščenje kuhinjskih kanalov oprema za čiščenje maščob, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



