Izdelkov
Funkcija
Opis izdelka
KT-8001 kuhinjski čistilni stroj podpira krtačenje, čiščenje s sredstvi, čiščenje z vročo vodo. Zmanjševalna sposobnost je močna in učinkovita.
Kuhinjski čistilni stroj KT-8001 je mogoče povezati z najlonsko ali žično krtačo. Hitrost krtače je brezstopenjsko nastavljiva in podpira vrtenje naprej in nazaj.
Prednosti
1. Hitrost krtače je0-1400rpmbrezstopenjsko nastavljiv.
2. Veljavno območje kanala je100~800 mm.
3. 15 metrovgibljivo gred in jo je mogoče prilagoditi30 metrov.
4. Opremljen z žično krtačo zatežka mastčiščenje kanalov.
5. Vrtenje naprej in nazaj, lahko očisti vsak kotiček kanalov.
6. Velja zaokrogli in pravokotni kanali, horizontalni in vertikalni kanalivse.
7. Stroj se lahko uporablja z močnimialkalno sredstvo in vroča voda.
8. Voda teče neposredno na gibljivo gred, da zaščiti glavno enoto.
9. Opremljen s sesalno črpalko za sesanje kemikalije/sredstva/vode v stroj.
Podatkovni list
| model št. | KT -8001 |
| Ime | Stroj za čiščenje kuhinjskih izpušnih plinov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Trenutno | 5A |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Fleksibilna gred | 22 mm * 15 m (lahko prilagodite na največ 30 m) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Teža | 93 kg |
| Velikost | 1000*580*1000 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota, 1 kos; Gibljiva gred, 1pc*15m; Sesalna črpalka, 1 kos; Krtača 4 kosi: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost; Cev za vodo, 1 kos * 20 m; Nožno stikalo, 1 kos. |
Fotografija izdelka



pogosta vprašanja
V1: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo profesionalni proizvajalec. Vsi naši stroji so zasnovani in izdelani v lastni delavnici. Z našimi izdelki neposredno trgujemo s strankami.
V2: Ali lahko naredite OEM?
O: Da, OEM je sprejemljiv.
V3: Koliko različnih vrst izdelkov proizvaja vaše podjetje?
O: Zdaj v glavnem proizvajamo vrste strojev za čiščenje zračnih kanalov, čistilnih strojev za kuhinjske izpušne pline, čistilnikov cevi itd.
V4: Kdaj lahko dobim ceno?
O: Ponavadi ponudbo ponudimo v 8 urah po tem, ko prejmemo vaše povpraševanje.
V5: Kakšna je vaša MOQ?
O: Nimamo MOQ, tudi ena enota je v redu za prodajo.
V6: Kako dolg je vaš čas dostave?
O: Splošni dobavni rok je v enem tednu. Večina naših strojev je na zalogi.
V7: Kakšen je vaš plačilni rok?
O: T/T, kreditna kartica, western union, Paypal itd.
V8: Kateri certifikat imate?
A: CE, ISO certifikati.
V9: Kaj je tvoj term dostave?
O: Ponujamo EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd.
V10: Kateri način pošiljanja lahko zagotovite?
O: Zagotovimo lahko pošiljanje po morju, zraku in ekspresno.
V11: Kakšne so vaše poprodajne storitve?
O: Naše garancijsko obdobje za kakovost je eno leto.
Sorodni izdelki

Priljubljena oznake: kuhinjski izpušni čistilni stroj, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



