Izdelkov
Kuhinjske nape Oprema za čiščenje kuhinjskih kanalov
Model: KT-8001
Cena: 2300-$2400
Funkcija
Opis izdelka
Oprema za čiščenje kuhinjskih kanalov s kuhinjsko napo podpira krtačenje, kemično čiščenje in čiščenje z vročo vodo. Močna sposobnost upadanja, visoka učinkovitost.
Opremo za čiščenje kuhinjskih kanalov s kuhinjsko napo lahko priključite na najlonsko krtačo ali žično krtačo. Brezstopenjska nastavitev hitrosti krtače, podpira pozitivno in negativno rotacijo.
Opremo za čiščenje kuhinjskih kanalov s kuhinjsko napo lahko priključite na naš stroj za peno za čiščenje pene.
Podatkovni list
| Model št. | KT -8001 |
| Ime | Stroji za čiščenje maščobnih kanalov kuhinjskih nap |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Trenutno | 5A |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Fleksibilna gred | 22 mm * 15 m (lahko prilagodite na največ 30 m) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Utež | 93 kg |
| Velikost | 1000*580*1000 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota, 1 kos; Gibljiva gred, 1pc*15m; Sesalna črpalka, 1 kos; Krtača 4 kosi: najlonska krtača/jeklena krtača; Cev za vodo, 1 kos * 20 m; Nožno stikalo, 1 kos. |
Fotografija izdelka



Storitve
Storitve pred prodajo:
1. Zagotavljanje strokovne tehnične podpore.
2. Pošljite katalog izdelkov in navodila za uporabo.
3. Če imate kakršna koli vprašanja, se obrnite na nas prek spleta ali nam pošljite e-pošto, obljubimo, da vam bomo odgovorili prvič!
4. Osebni klic ali obisk sta toplo dobrodošla
Prodaja storitev:
1. Obljubljamo poštenost in poštenost, z veseljem vam služimo kot vaš svetovalec pri nabavi.
2. Zagotavljamo točnost, kakovost in količine, ki strogo izvajajo pogoje pogodbe.
Poprodajne storitve:
1. Kje kupiti naše izdelke za 1 letno garancijo in vseživljenjsko vzdrževanje.
2. 24-urne telefonske storitve.
3. Velika zaloga sestavnih delov in delov, zlahka obrabljivi deli
Podobni izdelki

Kontaktni podatki

Priljubljena oznake: kuhinjska napa oprema za čiščenje kuhinjskih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



