Izdelkov

Funkcija
Funkcija
Motor visoke moči
Motor visoke moči 1500 W, ki ima visoko moč in učinkovito čiščenje maščobe.
Vrtenje naprej in nazaj
Lahko hitro in temeljito očisti maščobo, stopnja razmaščevanja doseže več kot 90 odstotkov.
Hitrost krtače je nastavljiva
Hitrost Burshi je 0-1400vrtljajev na minuto nastavljiva za KT-8001 opremo za čiščenje kuhinjske maščobe.
Pena razmastite olje v kuhinji
KT-8001 lahko sodeluje z generatorjem pene KT-8050 za čiščenje maščobnih kanalov z razmaščevanjem s peno.
Več načinov delovanja
Visokohitrostno ščetkanje, kemično čiščenje, čiščenje z vročo vodo za opremo za čiščenje kuhinjske maščobe KT-8001.
Specifikacija
Tehnični list | |
| Model št. | KT -8001 |
| Ime | KT-8001 oprema za čiščenje kuhinjske maščobe |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Trenutno | 5A |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Cev | 22 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Utež | 93 kg |
| Velikost | 1000*580*1000 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost Sesalna črpalka: 1 kos Cev za vodo: 20m*1pc |
Fotografija izdelka


Naše storitve
Smo močan dobavitelj čistilnih strojev in naši izdelki imajo certifikat CE.
Dobavni rok je 1 - 7 dni, odvisno od modela izdelka in količine naročila.
Dostava: do pristanišča ali od vrat do vrat
Garancija: eno leto
Anhui Kuaitong se vedno drži zahtev strank kot vodilo, skoraj vse stranke so ga dobro sprejele s svojimi visokokakovostnimi izdelki in dobrimi poprodajnimi storitvami.
Sledite nam in nas kontaktirajte za več informacij!
Priljubljena oznake: kt-8001 oprema za čiščenje kuhinjske maščobe, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje
