Izdelkov
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT-202 |
| ime | Stroj za čiščenje cevi kondenzatorja hladilnika |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 375W |
| Hitrost krtače | 0-1400r/min, brezstopenjsko nastavljivo |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (lahko prilagodite) |
| Utež | 27,5 kg |
| Velikost | 400*225*405 mm |
| Paket | Izvozi standardni paket |
| Uporabni premer cevi | 6.35-25.4 mm |
| Standardni seznam embalaže | Glavna enota: 1 kos Fleksibilna gred: 7,6 m * 2 kos Čopič: 10 kos Vodna cev: 20m*1kom Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1.Double control lines z eno rezervno linijo 2. Dizajn koles za prenosne 3. Voda se dovaja neposredno na jašek, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4.Pozitivna in negativna rotacija 5. Ščetkanje z vodnim curkom 6.Nožno stikalo |


2. Opis izdelka
KT-202 Stroj za čiščenje cevi kondenzatorja hladilnika
KT-202 Stroj za čiščenje cevi hladilnika kondenzatorja je posebej razvit za čiščenje cevi.
Obseg čistilnih površin so kondenzatorji, hladilniki, uparjalniki, toplotni izmenjevalci itd.
Glava ščetke ima visoko hitrost do 900 vrt / min. Hkrati se voda vbrizga iz gibljive gredi, ki olajša čiščenje cevi.
Pogosta vprašanja
V: Ali ste trgovsko podjetje ali proizvajalec?
O: Smo tovarna.
V: Kakšna je vaša storitev pošiljanja?
O: Nudimo lahko storitve rezervacije plovil, konsolidacije blaga, carinske deklaracije, priprave odpremnih dokumentov in dostave v razsutem stanju v ladijskem pristanišču.
V: Kakšen je vaš rok dostave?
O: Naš običajni rok dostave je FOB Xiamen. Sprejemamo tudi EXW, CFR, CIF, DDP, DDU itd. Ponudili vam bomo stroške pošiljanja, vi pa lahko izberete tistega, ki je za vas najbolj primeren in učinkovit.
V: Kakšna je vaša moč?
O: Izdelava in dobra kakovost.
Za proizvodnjo pokriva skupno površino 1180 m² s površino stavbe 3800 m².
Priljubljena oznake: Stroj za čiščenje cevi hladilnika kondenzatorja, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



