Izdelkov
Čistilni stroj za kondenzator cev
1.Cena: $ 1100-$1280
Napajalnik:550W
2.Hitrost ščetke:0-1400rpm
3.Veljavni premer cevi:6.35-25.4mm
Funkcija

KT-202 Stroj za čiščenje kondenzatorske cevi je namenjen za industrijsko čiščenje cevi,Z visoko hitrostjo 0-1400r/min čiščenje krtače za nastavitev,dovod vode, medtem ko ščetkanje naredijo delovanje lažje in čistejše.
Parameter proizvodnje
| Čistilni stroj za kondenzator cev | |
| Voltaža | 220V/50Hz |
| Moč | 550W |
| Hitrost krtače | 0-1400r/min |
| Teža | 27.5KGS |
| Dimenzija | 400mm*225mm*405mm |
| Vodna cev | 20m(Standardno) |
| Gred | 2pcs (6/8/10/12mm za možnost) |
| Ščetke | 10pcs (velikosti za možnost) |
| Veljavni premer cevi | 6.35mm-25.4mm |
Standardna dodatna oprema






(1)Gibljiv jašek (2)Vodna cev (3)Stikalo za stopala (4)Napajalni kabel (5)Sklopka (6)Krtače
Zakaj je treba kondenzator očistiti in kako narediti čiščenje?
Kondenzator je del hladilnega sistema, ki spada v nekakšen toplotni izmenjevalnik, njegova temperatura pa je zelo visoka. Torej je pri prehodu malo zadrževanje umazanije. Prav tako, če ga ne očistimo, se bo kopičiti in motiti proces hlajenje.
Sprejeti domači napredni postopek čiščenja visokotlačno čiščenje vodne pištole. Ultra visokotlačno čistilno tehnologijo vozi motor ali dizelski motor čistilnega stroja. Izhodni tlak se ročno upravlja za čiščenje cevi. Ko se uporablja, visokotlačna cev vstopi v bakreno cev kondenzatorja, umazanija v bakreni cevi pa se odstrani skozi hitro vrteče se čistilno šobo.
Prikaz primera

Priljubljena oznake: Kondenzator Tube Čistilni stroj, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje


