Izdelkov

Profesionalni prenosni stroj za čiščenje cevovodov KT101 z nastavljivo hitrostjo in sistemom za vbrizgavanje vode
1.model:kt-101
2.$600-$650
Funkcija
Opis izdelkov
Opis izdelka
Napredna prenosna čistilna rešitev za industrijske cevi
Profesionalni prenosni stroj za čiščenje cevovodov KT101 zagotavlja visoko{1}}zmogljivo čiščenje s svojim inovativnim sistemom hitrosti 0–1400 RPM in tehnologijo natančnega vbrizgavanja vode. Ta kompakten, a zmogljiv stroj, zasnovan za industrijske vzdrževalne ekipe, učinkovito odstranjuje vodni kamen, ostanke in onesnaževalce iz cevi, od cevi majhnega premera do velikih industrijskih cevovodov.
Celoten profesionalni paket vključuje
Glavna čistilna enota z motorjem 0-1400 RPM
Sistem-razpršilnih šob pod visokim pritiskom
Komponente za vbrizgavanje vode
Profesionalni -čopiči in nastavki
Kovček za prenašanje in shranjevanje
potrdilo

| Tehnični list | |
| Model št. | KT-202 |
| Ime | Čistilo za cevi |
| Napetost | 220-240V/110-120V |
| Moč | 550W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljiv) |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (lahko po meri) |
| Teža | 27,5 KG |
| Velikost | 405*225*400 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Veljavni premer cevi | 6,5-25,4 mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 7,6 m * 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1pc Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Dvojne krmilne linije z eno rezervno linijo 2.Wheel design za prenosne 3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4.jeklena gibljiva gred 5. Ščetkanje z vodnim curkom 6. Nožno stikalo |
Priljubljena oznake: kt101 profesionalni prenosni čistilni stroj za cevovode z nastavljivo hitrostjo in sistemom za vbrizgavanje vode, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
VečSamodejni čistilec kondenzatorske cevi
VečStroj za poglabljanje cevi za razcepljene kotlovske ...
VečStroj za čiščenje cevi hladilnika s gibljivo gredjo
VečStroj za čiščenje gomoljev s kondenzatorjem KT-203
VečKT-101 Stroj za čiščenje industrijskih cevi hladilnika
VečUčinkovit stroj za čiščenje cevi Kt-203: rešitev za ...
Pošlji povpraševanje
