Izdelkov
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -302 |
| Ime | KT-302 oprema za čiščenje kotlov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljivo) |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 44 KG |
| Velikost | 360 * 200 * 175 mm; 620*230*350 mm |
| Paket | Lesen zaboj |
| Veljavni premer cevi | 6.5-200mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Gibljiva gred: 1 kos; Sveder iz zlitine: 2 kosa; Čopič: 10 kosov; Cev za vodo: 20m * 1pc; Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Split tip z majhno prostornino 2. Hitrost je brezstopenjsko nastavljiva 3. Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4. Navor je nastavljiv 5. Izkopajte trde cevi z zadušitvijo 6. Ščetkanje z vodnim curkom 7. Nožno stikalo |



Glavne značilnosti:
· Nastavljiv vrtilni moment za boljšo zaščito gibljivih gredi.
1. Različne navore je mogoče prilagoditi glede na dejanske delovne pogoje, da bolje zaščitite gibljivo gred.
2. Hitrost je mogoče prilagoditi za opremo za čiščenje kotla KT-302. Hitrost je 0-1400RPM. Različno hitrost je mogoče prilagoditi glede na čiščenje cevi in pogoje zamašitve.
· Razdeljena zasnova, glavna enota je manjša, enostaven za vstop v majhne prostore.
Vsi vemo, da imajo elektrarne, kondenzatorji centralnih klimatskih naprav, izmenjevalniki toplote in kotli majhen prostor, v katerega je težko ročno vstopiti in ga očistiti ter ga je težko upravljati. Oprema za čiščenje kotla KT-302 je deljive zasnove, tako da lahko enoto preprosto prenesete v notranjost kotla za čiščenje.
naše storitve
1. Strokovnjak pri izvozu 13 let.
2. Originalni proizvajalec.
3. Lastna profesionalna tehnična ekipa, ki zagotavlja proizvodnjo izdelkov vrhunske kakovosti.
4. Poseben sistem nadzora stroškov zagotavlja zagotavljanje najugodnejše cene.
5. Bogate izkušnje na področju čistilne opreme.
Priljubljena oznake: kt-302 oprema za čiščenje kotlov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje







