Izdelkov
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -302 |
| Ime | Čistocevni kotel opreme KT302 |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 1500W |
| Hitrost krtače | 0-1400rpm (brezstopenjsko nastavljivo) |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12/16/22*7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 44 KG |
| Velikost | 360 * 200 * 175 mm; 620*230*350 mm |
| Paket | Lesen zaboj |
| Veljavni premer cevi | 6.5-200mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Gibljiva gred: 1 kos; Sveder iz zlitine: 2 kosa; Čopič: 10 kosov; Cev za vodo: 20m * 1pc; Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Razdeljeni tip z majhno prostornino 2. Hitrost je brezstopenjsko nastavljiva 3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4. Navor je nastavljiv 5. Izkopajte trde zadušene cevi 6. Ščetkanje z vodnim curkom 7. Nožno stikalo |



Glavne značilnosti:
Ta KT302 Equipment Clean Tube Boiler je primeren za čiščenje notranje površine predgrelnikov zraka, toplotnih izmenjevalnikov, kot so kondenzatorji elektrarn, ter čiščenje in poliranje notranje površine sten različnih proizvajalcev cevovodov. Široko se uporablja v elektrarnah, kemičnih obratih, obratih za predelavo hrane, farmacevtskih izdelkih. Obrati, cevovodni proizvodni in predelovalni obrati, hotelske zgradbe in druga področja. Zaradi tega je cevovod čist in enostaven, upravlja pa ga lahko ena oseba, kar je priročno in hitro. Ko se glava čistilne krtače ali rezalna glava vrti z visoko hitrostjo v cevovodu, se hkrati razprši tudi voda, ki splakne ohlapno umazanijo, tako da je cevovod popolnoma očiščen in je globoko prizadet zaradi centralne klimatske naprave. podjetje za vzdrževanje čiščenja, podjetje za proizvodnjo in prodajo cevi iz nerjavečega jekla, podjetje za proizvodnjo in prodajo jeklenih cevi za šivanje, enota za proizvodnjo in prodajo zemeljske toplotne črpalke itd., ljubezen in pohvala, lahko hitro in učinkovito odstrani umazanijo, sluz, vodni kamen, rjo in lestvica znotraj cevovoda, uporabite ta stroj za obdelavo notranje učinkovitosti cevovoda, nizki stroški, na cevovodu Brez škode.
naše storitve
1. Spletne/prodajne storitve:
a. super in solidna kvaliteta
b. hitra in točna dostava
c. standardni izvozni paket ali prilagojen
2. Poprodajne storitve:
a. pomoč pri izgradnji vašega projekta
b. popravilo in vzdrževanje s kakršnimi koli težavami v garanciji.
c. rezervni deli in obrabni deli brezplačno ali z velikim popustom
d. vse povratne informacije o stroju nam lahko sporočite, da vam lahko ponudimo najboljšo storitev
3. Druge storitve sodelovanja:
a. delitev tehnološkega znanja
b. svetovanje pri širitvi poslovanja
c. video tehnična podpora
Priljubljena oznake: kt302 oprema čisti cevni kotel, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



