Izdelkov
Robot za čiščenje zračnih kanalov
1. velja za izmenične kanale 250-800mm
2. hitrost teka robota 0.3m/s
3. čiščenje z 2800W velike moči
4. hitrost ščetke 500 vrt./min
5.Zmogljivost sesanja 1180CFM (2000m³/h)
6. jašek 15m
7. HD kamera in video shramba
8. Cena: $4500-3800 $
Funkcija
KT-976 Robot za čiščenje zračnih kanalov
prednosti:
1. Običajno so prezračevalni kanali prilagojeni, z različnimi širinami in višinami. Naši roboti lahko čistijo kanale s širino več kot 350 mm in višino 250-800 mm, kar ustreza večini modelov kanalov na trgu. Hkrati nudimo storitev po meri, če vaša velikost cevi presega to območje.
2. Glava in dno robota sta opremljena s čistilnimi ščetkami. Robotska roka se lahko poljubno dviguje in spušča. Smer hoje robota lahko kadar koli prilagodite. Z lahkoto prehaja skozi koleno in očisti notranjost cevi za 360 stopinj.
3. Sesalni priključek in krtača delujeta hkrati, sesanje med pometanjem, sesalna moč doseže 1180 cfm, učinek čiščenja pa je na vodilnem mestu pri istih izdelkih.
4. Svetla svetlobna glava in kamera visoke ločljivosti poskrbita, da je učinek čiščenja jasno viden, vsebino kamere pa je mogoče kadar koli prenesti in shraniti, tako da je delo in prevzem mogoče enostavno zaključiti.

Zakaj izbrati našega robota za čiščenje kanalov?
Naši roboti za čiščenje kanalov lahko dosežejo območja, ki jih ljudje ne morejo, naši roboti za kamere pa vam lahko pokažejo skrita onesnaževala v kanalih HVAC, ki jih človeški vizualni pregled ne zmore. Naš robot za čiščenje kanalov lahko očisti najtežje dostopne vogale vašega kanala in vam tako zagotovi super čist in zdrav zrak, ki je nemogoč pri nobenem drugem postopku čiščenja. Ne gre zanemariti vpliva slabe kakovosti zraka v zaprtih prostorih (IAQ) na zdravje zaposlenih in gostov.
V naših letih čiščenja smo odkrili najbolj presenetljive in nepredstavljive onesnaževalce, vključno z mrtvimi pticami, podganami, živalskimi iztrebki in celo mrtvimi psi, te zračne kanale! Z uporabo našega najsodobnejšega robota za čiščenje kanalov smo uspešno odstranili vse smrtonosne onesnaževalce iz kanalov HVAC in jih razkužili, da so varni in zdravi. Naše kamere vse posnamejo in vam jih predstavimo v snemanje in uporabo.
Pogosta vprašanja:
Q1. Ali lahko naredimo vzorčno naročilo?
O: Da, naš MOQ je 1 komplet, dobrodošli, da začnete sodelovanje
Q2. Kaj pa čas dostave?
O: Po namestitvi vzorca traja 3-5 delovnih dni, za množično proizvodnjo pa 10-30 dni. stroški letalskega prevoza 1-2 tednov, stroški pošiljanja po morju 1-2 mesecev.
V3: Kakšna je garancijska doba izdelka?
O: Za naše izdelke nudimo 1-letno garancijo z brezplačnimi deli in doživljenjsko tehnično podporo
V4: Zakaj uporabljati našega robota za čiščenje kanalov?
Zasnova vozička, inteligentni daljinski upravljalnik, s funkcijo vakuuma, lahko upravlja ena oseba, prihranite čas in stroške dela.
| Ime izdelka | Robot za čiščenje zračnih kanalov |
| Model št. | KT-976 |
| Moč | 2800w |
| Napetost | Možnost 220-240v/110v/120v |
| Frekvenca | 50 Hz/60 Hz |
| Hitrost ščetke | Brezstopenjsko nastavljivo 500 vrt / min |
| cev | 15m |
| Veljavno območje kanalov | 250-800 mm |
| Sposobnost sesanja | 1180 CFM (2000 m³/h) |
| Kamera | HD |
| Hitrost teka robota | 0.3m/s |
Priljubljena oznake: robot za čiščenje zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



