Izdelkov
Oprema in orodje za čiščenje zračnih kanalov
Oprema in orodja za čiščenje zračnih kanalov
Kamera za opcijo
Cena: 2600-$2700
Funkcija
Prednosti:
1. Glavna enota je opremljena z 10--palčnim zaslonom visoke ločljivosti, kamero 1080P, visoko slikovno piko in jasnim videom.
2. Hitrost krtače 0~1400 vrt/min brezstopenjsko nastavljiva, samodejna oblika vrtenja naprej in nazaj.
3. Veliko sesanje za 1180CFM.
4. Uporabno območje čiščenja 100 ~ 800 mm.
5. Dolga sesalna cev za 15 metrov, lahko prilagodite 25 metrov.
6. Ročno in daljinsko upravljanje opreme in orodij za čiščenje zračnih kanalov.
7. Oprema in orodja za čiščenje zračnih kanalov so primerni za čiščenje okroglih, pravokotnih kanalov, vodoravnih in navpičnih kanalov.
Specifikacija
| Tehnični list | |
| model št. | KT -836 |
| Ime | Oprema in orodja za čiščenje zračnih kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD zaslon |
| Cev | 50 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Svetloba | LED žaromet |
| Veljavni kanal | Navpično, vodoravno, okroglo, pravokotno |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Razpon sesalnih kanalov | 100-500 mm |
| Utež | 45 kg |
| Velikost glavne enote | 460*402*762 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 15m*1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Metode čiščenja zračnih kanalov so različne, vendar so združenja, kot je Anhui Kuaitong, vzpostavila nekaj zelo potrebnih standardov. Na splošno sistemi HVAC podjetij za čiščenje kanalov čistijo v štirih korakih:
- Dostop do sistema
- Razrahljanje kontaminantov
- Zbiranje odpadkov in
- Saniranje cevovoda
Fotografija izdelka



pogosta vprašanja
V1: Kako lahko dobim ceno?O: Ponavadi ponudimo ponudbo v 24 urah po prejemu vašega povpraševanja (razen vikendov in praznikov). Če morate zelo nujno pridobiti ceno, nam pošljite e-pošto ali nas kontaktirajte na drug način, da vam lahko ponudimo ponudbo
V2: Ali lahko kupim vzorce pri naročanju?
O: Da. Prosimo, kontaktirajte nas.
V 3: Kakšen je vaš čas?
O: Odvisno je od količine naročila in sezone, ko oddate naročilo. Običajno lahko majhne količine pošljemo v 3-7 dneh.
O: T/T, Western Union, L/C in Paypal. O tem se da pogajati.
V 5: Kakšen je način pošiljanja?
O: Pošilja se lahko po morju, zraku ali ekspresno (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX itd.). Prosimo, potrdite z nami, preden oddate naročila
Priljubljena oznake: oprema in orodja za čiščenje zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



