Izdelkov
OPREMA IN PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH VODOV
OPREMA IN PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH VODOV
Model: KT-976
Cena: 3800-$3900
Funkcija
Lastnosti:
OPREMA IN PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH VODOVzagotavlja 3 funkcije za rotacijsko ščetkanje, sesanje in kamere za spremljanje.
Zmogljivost sesanja 2000m3/h. 2 kameri
Ščetkata lahko 2 krtači hkrati
HD zaslon za OPREMO IN PRIPOMOČKE ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH VODOV
Visoka moč 2800 Wza OPREMO & PRIPOMOČKE ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH KANOV
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -976 |
| Ime | OPREMA IN PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE ZRAČNIH VODOV |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 500 vrt/min |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | DA |
| Cev | 50 mm * 15 m (dolžina se lahko prilagodi na 20/25 metrov) |
| Veljavno območje velikosti kanala | 250-800 mm |
| Teža za robota | 11 kg |
| Teža glavne enote | 43 kg |
| Velikost za robota | 650*310*160 mm |
| Velikost za glavno enoto | 480*500*700 mm |
| Paket | Lesen zaboj |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Cev: 15m*1pc; Kabel: 15*1pc; Robot: 1 kos; Krtača: 400 mm, 2 kompleta |
Fotografija izdelka
Naše storitve
Poprodajne storitve:1. Garancija: eno leto za glavni stroj, razen zlahka obrabljivih delov. V tem obdobju bomo v primeru poškodbe ali okvare brezplačno popravili in zamenjali rezervne dele, medtem ko mora kupec nositi čezmorski tovor.
2. Rezervni deli: večina naših rezervnih delov je združljivih z mednarodnimi standardi. Medtem ko nudimo rezervne dele vse leto po nabavni ceni za naše nekdanje stranke.
3. Delovanje in vzdrževanje: Ponudili vam bomo podroben priročnik za uporabo in operativne videoposnetke, s čimer boste zagotovili popolno uporabo.
4. Spletna storitev: Ves dan vam bomo odgovorili v 12 urah. Za več informacij nam kadar koli prosto pišite.
Priljubljena oznake: oprema in pripomočki za čiščenje zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



