Izdelkov
Robot za čiščenje prezračevalnih kanalov Ductworks
Robot za čiščenje prezračevalnih kanalov Ductworks
Model: KT-976
Cena: 3000-$3500
Funkcija
Lastnosti:
Robot za čiščenje prezračevalnih kanalov Ductworks je integrirana enota s 3 funkcijami: 1. funkcijo ščetkanja, 2. funkcijo sesanja, 3. kamero za video nadzor in funkcijo snemanja.
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -976 |
| Ime | Robot za čiščenje prezračevalnih kanalov Ductworks |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 500 vrt/min |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | Z 2 kamerama za spremljanje |
| Cev | 50 mm * 15 m (dolžino lahko prilagodite na največ 25 m) |
| Veljavno območje kanalov | 250-800 mm |
| Teža za robota | 11 kg |
| Teža glavne enote | 43 kg |
| Velikost za robota | 650*310*160 mm |
| Velikost za glavno enoto | 480*500*700 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Cev: 15m*1pc; Kabel: 15*1pc; Robot: 1 kos; Krtača: 400 mm, 2 kompleta |
Fotografija izdelka
Anhui Kuaitong kot inovativen proizvajalec strojev za čiščenje kanalov proizvaja opremo za čiščenje zračnih kanalov, čistilne stroje za kuhinjske izpuhe in stroje za čiščenje cevi na Kitajskem več kot 13 let od leta 2003. Od čistilnih strojev za kanale z rotacijsko krtačo do čistilnih strojev za sušilne ventile, od negativnih zračnih strojev do robota za čiščenje kanalov. Anhui Kuaitong vam profesionalno nudi opremo za čiščenje zračnih kanalov.
pogosta vprašanja
1. Kakšen je vaš plačilni rok?
Sprejemamo TT, kreditno kartico. In celotno plačilo pred odpremo.
2. Kako dolgo traja vaš čas dostave?
Naš dobavni rok je 3-7 dni, stroje imamo na zalogi.
3. Kakšna garancija?
Za stroj nudimo enoletno garancijo.
4. Katere certifikate imate?
Za stroje imamo certifikate CE in ISO.
Priljubljena oznake: ductworks robot za čiščenje prezračevalnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



