Izdelkov
Krtača za čiščenje odzračevalnih kanalov sušilnega stroja
Model: KT-926
Cena: 900-$1000
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -926 |
| Ime | Krtača za čiščenje odzračevalnih kanalov sušilnega stroja |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 550W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Cev | 16 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Veljavno območje kanalov | 50-800 mm |
| Trenutno | 7A |
| Utež | 35 kg |
| Velikost | 440*240*320 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |




2. Opis izdelka
Krtača za čiščenje prezračevalnih kanalov sušilnika je primerna za čiščenje prahu v zračnih kanalih centralne klimatske naprave, mlina, kemičnih obratov in drugih kanalov. Čistilna krtača orodja za čiščenje prezračevalnih kanalov sušilnika se vrti z veliko hitrostjo, da očisti prah v kanalih.
Prednosti izdelka:
Čiščenje navpičnih/vodoravnih/okroglih/pravokotnih kanalov vseh.
0-1400nastavljiva hitrost vrtljajev ščetke.
Visoka hitrost čiščenja pri največ 1400 obratih na minuto.
Primerno za različne vrste čiščenja kanalov.
Dolga razdalja čiščenja. Lahko očisti 30 metrov naenkrat.
50-800 mm, široko uporabno.
pogosta vprašanja
V: Ali lahko naredite našo lastno embalažo?
O: Da, samo zagotovite dizajn paketa in izdelali bomo, kar želite. Imamo tudi poklicnega oblikovalca, ki vam lahko pomaga pri oblikovanju embalaže.
V: Koliko različnih vrst izdelkov proizvaja vaše podjetje?
O: Zdaj v glavnem proizvajamo vrste strojev za čiščenje zračnih kanalov, čistilnih strojev za kuhinjske izpušne pline, čistilnikov cevi itd.
V: Kateri način pošiljanja lahko zagotovite?
O: Zagotovimo lahko pošiljanje po morju, zraku in kurirju.
V: Kakšne so vaše poprodajne storitve?
O: Naše garancijsko obdobje za kakovost je eno leto. Kakršna koli težava s kakovostjo bo rešena v zadovoljstvo strank.
Priljubljena oznake: orodje za čiščenje prezračevalnih kanalov sušilnika, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



