Izdelkov

Orodja za čiščenje kanalov za stanovanjske in komercialne namene
Orodja za čiščenje kanalov za stanovanjske in komercialne namene
Cena: 1200-$1500
Model: KT-928
Funkcija
Kratek uvod
Nova zasnova KT-928 orodja za čiščenje kanalov za stanovanjske in komercialne namene
Orodja za čiščenje kanalov KT-928 za stanovanjske in komercialne namene so naša nova zasnova, cev pa je mogoče podaljšati na zelo dolge 40 m. Primeren je za kanale od 80 mm do 600 mm.
KT-928 Duct Cleaning Tools for Residential & Commercial Applications se uporablja posebej za čiščenje zračnih kanalov. Veljavno območje kanala je 80-600 mm. Hitrost krtače je 0-1000rpm brezstopenjsko nastavljiva. Dolžina cevi je 20 m ali 40 m po vaši izbiri. Ima močno sposobnost odstranjevanja prahu in vodnega kamna.
Specifikacija
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -928 |
| Ime | Stroj za čiščenje kanalov |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 200W |
| Hitrost krtače | 0-1000vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Cev | 20 m (40 m za možnost z doplačilom 200 USD) |
| Veljavno območje kanalov | 80-600 mm |
| Velikost | 915*545*885 mm |
| Utež | 43 kg |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos; Cev: 1 kos; Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Fotografija izdelka
pogosta vprašanja
V: Kdaj lahko dobim ceno?
O: Ponavadi ponudbo ponudimo v 8 urah po tem, ko prejmemo vaše povpraševanje.
V: Kakšna je vaša MOQ?
O: Nimamo MOQ, ker smo tovarna in je večina strojev na voljo na zalogi.
V: Kako dolgo traja vaš čas dostave?O: Splošni dobavni rok je 3-7 dni po prejemu potrditve naročila. Drugič, če imamo blago na zalogi, bo trajalo samo 1-2 dni.
V: Kakšen je vaš plačilni rok?
A: TT, kreditna kartica, western union, Paypal itd.
V: Kateri certifikat imate?
A: CE, ISO.
Priljubljena oznake: orodja za čiščenje kanalov za stanovanjske in poslovne namene, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje
