Izdelkov
Stroj za čiščenje prezračevalnih kanalov HVAC
Stroj za čiščenje prezračevalnih kanalov HVAC
Model: KT-836
Funkcija: ščetkanje, sesanje in kamera
Cena: 2500-$2800
Funkcija
Stroj za čiščenje prezračevalnih zračnih kanalov HVAC se uporablja predvsem pri čiščenju kanalov, ki je primeren za čiščenje komercialnih in stanovanjskih zračnih kanalov od 100 mm do 800 mm. Stroj za čiščenje prezračevalnih zračnih kanalov HVAC lahko očisti okrogle, pravokotne, vodoravne in navpične zračne kanale.
Specifikacija
| Tehnični list | |
| model št. | KT -836 |
| Ime | Stroj za čiščenje prezračevalnih kanalov HVAC |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 2800W |
| Hitrost krtače | 0-1400vrtljaji na minuto, brezstopenjska nastavljivost |
| Sposobnost sesanja | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD zaslon |
| Cev | 50 mm * 15 m (lahko po meri) |
| Svetloba | LED žaromet |
| Veljavni kanal | Navpično, vodoravno, okroglo, pravokotno |
| Veljavno območje kanalov | 100-800 mm |
| Razpon sesalnih kanalov | 100-500 mm |
| Utež | 45 kg |
| Velikost glavne enote | 460*402*762 mm |
| Paket | Izvozno leseno ohišje |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Cev: 15m*1 kos Krtača: 300/400/500/600 mm, 1 kos za vsako velikost |
Glavna značilnost:
1. Hitrost krtače je 0-1400nastavljiva z vrt./min
2,1180 cfm / 2000 m3/h vakuum ali sesalna sposobnost
3. Ima vgrajeno kamero za video snemanje in spremljanje, ki izvaja čiščenje
4.Angleška plošča za izvoz
5. Zagotovite jezik po meri za stroj, kot so španščina, francoščina, italijanščina itd.
6. Stroj je zapakiran v izvozno leseno škatlo, ki ščiti stroj pred morebitnimi poškodbami
Fotografija izdelka



pogosta vprašanja
Q1. Kakšna je prednost vašega podjetja?
A1. Naše podjetje ima strokovno ekipo in profesionalno proizvodno linijo.
Q2. Zakaj naj izberem vaše izdelke?
A2. Naši izdelki so visoke kakovosti in nizke cene.
Q3. Logotip in barvo je mogoče prilagoditi?
A3.Da, pozdravljamo vas, da vzorčite po meri.
Q4. Kakšno drugo dobro storitev lahko zagotovi vaše podjetje?
A4. Da, lahko zagotovimo dobro poprodajno in hitro dostavo.
Priljubljena oznake: hvac stroj za čiščenje prezračevalnih zračnih kanalov, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje



