Izdelkov
Oprema za čiščenje izmenjevalnika toplote
Oprema za čiščenje izmenjevalnika toplote
Model: KT-202
Cena: 950-$1200
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -202 |
| Ime | Oprema za čiščenje izmenjevalnika toplote |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 375W |
| Hitrost krtače | 0-1400r/min, brezstopenjsko nastavljiv |
| Gibljiva gred | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 27,5 KG |
| Velikost | 400*225*405 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Veljavni premer cevi | 6.35-25.4 mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 7,6 m * 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1pc Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1.Dvojne krmilne linije z eno rezervno linijo 2.Wheel design za prenosne 3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4.Pozitivna in negativna rotacija 5. Ščetkanje z vodnim curkom 6. Nožno stikalo |


2. Opis izdelka
Oprema, ki je nagnjena k obraščanju, kot so kondenzator, hladilnik, uparjalnik, izmenjevalnik toplote, je boljša za čiščenje.
Hitrost glave ščetke do 900 vrtljajev na minuto, hkrati pa vbrizgavanje vode iz gibljive gredi, ki bo zlahka očistila cevi opreme za čiščenje izmenjevalnika toplote.
Prednosti
KT-202 Oprema za čiščenje izmenjevalnika toplote:
Naše storitve
1. Garancija: enoletna garancija
2. Rezervni deli: Vse leto ponujamo rezervne dele po nabavni ceni za naše nekdanje stranke.
3. Delovanje in vzdrževanje: Ponudili vam bomo podroben priročnik za uporabo, ki bo zagotovil popolno uporabo.
4. Spletna storitev: Na vaše vprašanje bomo odgovorili v 24 urah med delovnimi dnevi, 48 urah med prazniki.
Priljubljena oznake: oprema za čiščenje izmenjevalnika toplote, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje


