Izdelkov
Stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika
Stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika
Model: KT-208
Cena: 650-$800
Funkcija
Opis
Stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika je primeren za vse vrste notranjega čiščenja cevi. Izdelek ima stabilno delovanje. Lupina sprejme ploščo za vlečenje žice 304, nikoli ne rjavi. Hkrati je stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika opremljen z nožnim stikalom in napajalnikom za zaščito pred uhajanjem, da se zagotovi varnost konstrukcije. Zasnova dvojnih gredi z eno glavno linijo in drugo rezervno linijo, da se zagotovi nemoten zaključek projekta.
Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -208 |
| Ime | Stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 375W |
| Hitrost krtače | 900 vrt./min |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 19 KG |
| Velikost | 185*335*355 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Veljavni premer cevi | 6.5-25.4 mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 7,6 m * 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1pc Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 2. Prenosna zasnova 3. Ščetkanje z vodnim curkom 4. Nožno stikalo |


Prednosti
Stabilno delovanje
- Dvojne krmilne linije
- Glavna linija plus linija v pripravljenosti
- Zagotovite nemoten zaključek projekta.
Zvezda stroškovne učinkovitosti
- Stabilno delovanje
Eno leto garancije
Naše storitve
1. Več profesionalnih storitev na področju izvoza embalaže in tiskarskih izdelkov
2. Boljša sposobnost izdelave
3. Različne plačilne pogoje, ki jih lahko izberete: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Visoka kakovost/varen material/konkurenčna cena
5. Na voljo je majhno naročilo
6. Hiter odziv
7. Varnejši in hitrejši transport
8.OEM design za vse stranke
Priljubljena oznake: stroj za čiščenje cevi toplotnega izmenjevalnika hladilnika, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje




