Izdelkov
Stroj za čiščenje kondenzatorja toplotnega izmenjevalnika
Model: KT-202 čistilni stroj za kondenzator izmenjevalnika toplote
Cena: 950-$1100
Funkcija
1. Parameter izdelka
| Tehnični list | |
| Model št. | KT -202 |
| Ime | Stroj za čiščenje kondenzatorja toplotnega izmenjevalnika |
| Napetost | 220-240V/110V |
| Moč | 375W |
| Hitrost krtače | 0-1400r/min, brezstopenjsko nastavljiv |
| Fleksibilna gred | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (lahko po meri) |
| Utež | 27,5 KG |
| Velikost | 400*225*405 mm |
| Paket | Izvoz standardnega paketa |
| Veljavni premer cevi | 6.35-25.4 mm |
| Standardni pakirni seznam | Glavna enota: 1 kos Gibljiva gred: 7,6 m * 2 kos Krtača: 10 kosov Cev za vodo: 20m*1pc Nožno stikalo: 1 kos |
| Prednosti | 1. Dvojne krmilne linije z eno rezervno linijo 2. Zasnova kolesa za prenosne 3. Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo 4. Pozitivna in negativna rotacija 5. Ščetkanje z vodnim curkom |



2. Opis izdelka
Stroj za čiščenje kondenzatorja toplotnega izmenjevalnika je posebej razvit za čiščenje cevi kondenzatorjev, hladilnikov, uparjalnikov, toplotnih izmenjevalnikov itd.
Prednosti
1. Dvojne krmilne linije z eno rezervno linijo
2.Wheel design za prenosne
3.Voda je vstopna neposredno na gred, da zaščiti glavno enoto pred vodo
4.Pozitivna in negativna rotacija
5. Ščetkanje z vodnim curkom
Pakiranje in pošiljanje
Pakiranje: 1. en kos v enem lesenem kovčku
2. Primerna količina za izvozno škatlo
3. Noben drug embalažni pribor ni na voljo
4. Na voljo je pakiranje, ki ga zahteva stranka
Pošiljanje: po zraku, morju ali ekspresno
Čas izvedbe vzorca: 1 ~ 7 dni
Čas dostave: približno 1~7 dni po potrditvi podrobnosti naročila in proizvodnje.
Priljubljena oznake: stroj za čiščenje kondenzatorja izmenjevalnika toplote, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje


