Izdelkov
KT-925 Oprema za čiščenje klimatskih naprav
Opis izdelkov Predstavljamo večfunkcijski čistilni stroj KUAITONG/OEM – model KT-925, vrhunsko čistilno rešitev za široko paleto industrij. S svojo kompaktno zasnovo in zmogljivimi funkcijami je ta stroj popoln za hotele, trgovine z oblačili, trgovine z gradbenim materialom,...
Funkcija
Opis izdelkov
Predstavljamo večfunkcijski čistilni stroj KUAITONG/OEM - model KT-925, vrhunsko čistilno rešitev za široko paleto industrij. S svojo kompaktno zasnovo in zmogljivimi lastnostmi je ta stroj popoln za hotele, trgovine z oblačili, trgovine z gradbenim materialom, proizvodne obrate, delavnice za popravilo strojev, tovarne hrane in pijače, kmetije, restavracije, domačo uporabo, maloprodajne trgovine, trgovine z živili, tiskarne, gradbena dela, energetske in rudarske lokacije ter celo oglaševalska podjetja.
Specifikacija
| Atribut | Podrobnosti |
|---|---|
| Uporabne panoge | Hoteli, trgovine z oblačili, trgovine z gradbenim materialom, proizvodni obrati, delavnice za popravilo strojev, tovarne hrane in pijače, kmetije, restavracije, domača uporaba, trgovina na drobno, trgovina s hrano, tiskarne, gradbena dela, energija in rudarstvo, trgovine s hrano in pijačo, drugo, Oglaševalsko podjetje |
| Teža (KG) | 9 |
| Lokacija razstavnega prostora | Noben |
| Video odhodni pregled | Zagotovljeno |
| Poročilo o preskusu strojev | Zagotovljeno |
| Vrsta trženja | Vroči izdelek 2023 |
| Garancija na osnovne komponente | 1 leto |
| Jedrne komponente | PLC, motor, ležaj, menjalnik, motor, tlačna posoda, menjalnik |
| Kraj izvora | Anhui, Kitajska |
| Garancija | 1 leto |
| Vrsta stroja | drugo |
| Pogoj | Novo |
| Blagovna znamka | KUAITONG/OEM |
| Gorivo | Električni |
| Uporaba | Operite in vpijte vodo |
| Postopek čiščenja | Čiščenje s hladno vodo |
| Vrsta čiščenja | Čiščenje na mestu (CIP) |
| Material | Tla, ploščice, betonska tla itd. |
| Moč | 3,3kw |
| Dimenzija (LWH) | 450mm310mm200mm |
| Ime izdelka | Večnamenski čistilni stroj |
| Napetost | 220-240V |
| Napajanje (dodatno) | 3300W |
| Model | KT -925 |
| Dimenzija glavne enote | 450mm310mm200mm |
| Certificiranje | CE |
| Servis po garanciji |
Eno leto garancije |
KT-925, zasnovan za preprosto manevriranje, je lahek (9 kg) in kompakten (450 mm x 310 mm x 200 mm), zaradi česar je idealen za uporabo v tesnih prostorih in na težko dostopnih območjih. Z največjo močjo 3300 W zagotavlja temeljit postopek čiščenja Clean-In-Place (CIP), ki pusti površine brez madežev.
Stroj se ponaša z osrednjimi komponentami, kot so PLC, motor, ležaji, menjalnik, motor, tlačna posoda in menjalnik, za vse pa velja 1-letna garancija. To zagotavlja zanesljivo delovanje in vzdržljivost za vaše potrebe čiščenja.
Za večjo brezskrbnost je KT-925 certificiran CE in opremljen z videoposnetki o izhodnem pregledu in poročilih o preskusih strojev. Poleg tega nudimo 1-letno garancijo za stroj in njegove glavne komponente.
Fotografija izdelka


Priljubljena oznake: kt-925 oprema za čiščenje klimatskih naprav, Kitajska, tovarna, cena, poceni, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje

